قوانین فروشگاه(رفع مسئولیت)

قوانین و مقررات سایت(رفع مسئولیت)

۱٫کلیه فایل های این فروشگاه سالم و تست شده می باشند و کاملا توسط تیم ما پس از تست درج می گردد .

۲- اگر گوشی شما چینی می باشد حتما قبل از فلش از گوشی خود بکاپ بگیرید و ما در قبال خاموشی گوشی شما به دلیل فراوانی و مختلف بودن قطعات چینی مسئولیت نداریم.

۳- لطفا به عنوان و توضیحات ارائه شده برای هر فایل دقت فرمایید تا خرید اشتباهی در این زمینه صورت نگیرد .فروشگاه هیچ تعهدی مبنی بر خرید اشتباهی فایل را نمی پذیرد.

 

۴- نکته مهم ،در بعضی موارد بعد از پرداخت تا زمان تایید پرداخت و توانایی دانلود ۱ تا ۲۴ ساعت ممکن است طول بکشد پس در صورت بروز مشکل و عدم دسترسی به محصول خریداری شده بعد از ۲۴ ساعت درخواست پیگیری بدید.

۵- اگر فایل خریداری شده مغایر با توضیحات مندرج در سایت باشد هزینه خریدار به طور کامل تا ۲۴ ساعت عودت داده می شود.

۶- اگر فایل دانلود شده معیوب بوده و یا مشکلی در انزیپ فایل وجود داشته باشد.از طریق قسمت” تماس با ما ” درخواست پشتیبانی دهید تا مشکل بررسی و لینک جدید قرار داده شود و در صورتی که طی ۲۴ ساعت مشکل برطرف نشد هزینه مرجوع می شود.

۷-دقت کنید هر خرید برای جلوگیری از هر گونه سوءاستفاده محدودیت دانلود دارد محدودیت ۵ بار دانلود یا ۳ روز،بعد از این مدت لینک نمایان نیست و برای استفاده مجدد باید مجدد خرید نمایید

۸-دقت داشته باشید بعضی موارد تخصصی بوده و نیاز به مهارت ، تخصص و همچنین باکس و ابزار کار دارد و همچنین برای پشتیبانی باید از قسمت درخواست پشتیبانی اختصاصی درخواست دهید که مشمول هزینه می باشد

۹-در صورت بروز هر گونه مشکل از طریق صفحه تماس با ما یا تلگرام مشکل خود را مطرح نمایید.