قوانین و مقررات سایت(رفع مسئولیت)

۱-کلیه فایل های این فروشگاه سالم و تست شده می باشند و کاملا توسط تیم ما پس از تست درج می گردد .

۲- اگر گوشی شما چینی می باشد حتما قبل از فلش از گوشی خود بکاپ بگیرید و ما در قبال خاموشی گوشی شما به دلیل فراوانی و مختلف بودن قطعات چینی مسئولیت نداریم.

 

۳- لطفا به عنوان و توضیحات ارائه شده برای هر فایل دقت فرمایید تا خرید اشتباهی در این زمینه صورت نگیرد .فروشگاه هیچ تعهدی مبنی بر خرید اشتباهی فایل را نمی پذیرد.

 

۴- نکته مهم ،در بعضی موارد بعد از پرداخت تا زمان تایید پرداخت و توانایی دانلود ۱ تا ۲۴ ساعت ممکن است طول بکشد پس در صورت بروز مشکل و عدم دسترسی به محصول خریداری شده بعد از ۲۴ ساعت درخواست پیگیری بدید.

 

۵- اگر فایل خریداری شده مغایر با توضیحات مندرج در سایت باشد هزینه خریدار به طور کامل تا ۲۴ ساعت عودت داده می شود.

 

۶- اگر فایل دانلود شده معیوب بوده و یا مشکلی در انزیپ فایل وجود داشته باشد.از طریق قسمت” تماس با ما ” درخواست پشتیبانی دهید تا مشکل بررسی و لینک جدید قرار داده شود و در صورتی که طی ۲۴ ساعت مشکل برطرف نشد هزینه مرجوع می شود.

 

۷-دقت کنید هر خرید برای جلوگیری از هر گونه سوءاستفاده محدودیت دانلود دارد محدودی دانلود ۲ روز،بعد از این مدت لینک نمایان نیست و برای استفاده مجدد باید مجدد خرید نمایید.

 

۸-دقت داشته باشید بعضی موارد تخصصی بوده و نیاز به مهارت ، تخصص و همچنین باکس و ابزار کار دارد پس ما فقط مسئول فروش به تعمیر کاران موبایل می باشیم .

 

۹-در صورت بروز هر گونه مشکل از طریق صفحه تماس با ما یا تلگرام مشکل خود را مطرح نمایید.

 

۱۰-در انتها باز هم قابل ذکر می باشد سایت، مخصوص تعمیر کاران موبایل می باشد و تیم ما هیچ گونه پشتیبانی و پاسخی در مقابل با راهنمایی به افرادی غیر از تعمیرکاران موبایل ندارد ،پس قبل از خرید لطفا این مورد را توجه فرمایید.